city-scape.jpg

Microsoft Search Services

Microsoft Search Services مشاوره مستقل و خدمات پیاده سازی جستجوی تخصصی برای مشتریان مایکروسافت

MICROSOFT SEARCH EXPERTS

تکنولوژی های جستجو، خدمات جستجوی مایکروسافت را به شرکتهای جهانی ارائه داده و به آنها در انتخاب ، پیاده سازی و پیکربندی راه حلهای جستجوی فن آوری های مایکروسافت کمک می کند.

ما یک شریک طلای مایکروسافت ، یک سطح از تجربه و تخصص بی نظیر را در زمینه فن آوری های جستجوی مایکروسافت ایجاد کرده ایم. و با تمام نسخه های FAST Search ، SharePoint Search  پیش فرض و مبتنی بر ابر،Azure Search  وMicrosoft Search  کار می کند.

A FULL RANGE OF SERVICES FOR MICROSOFT SEARCH APPLICATION

خدمات مشاوره ، اجرا و پشتیبانی را برای اکثر موارد فراهم شده است از جمله:

تمامی ورژن های FAST Search for SharePoint 2010 شامل  FS4SP, FSIS, FSIA, and FISe.

FAST ESP Support / Migration :

این خدمات به برخی از پیشرفته ترین کاربران FAST ESP   در جهان مدیریت میشوند.  همچنین برای پشتیبانی از پروژه های مشتری ، از جمله مهاجرت از FAST ESP به شیرپوینت یا موتور جستجوگر دیگر ، کارشناسان با تجربه    FAST  را به صورت زمانی و متریال برای پشتیبانی از پروژه های مشتری تهیه می کنند.

SharePoint 2013 Search :

فناوری FAST اکنون در شیرپوینت 2013 تعبیه شده است. و در حال کمک به اتخاذ کنندگان اولیه برای ایجاد و تحقق برتری جستجو هستند.

SharePoint 2007 and 2010 Migration :

مهاجرت داده ها جنبه اصلی پذیرش شیرپوینت است. ما به سازمانها کمک می کنیم تا با افزودن ارزش به اطلاعات بدون ساختار در طی فرآیند مهاجرت ، “یافته” را بهبود بخشند.

SharePoint hybrid search :

برای مشتریانی که ازشیرپوینت وآفیس365 استفاده میکنند.

Azure Search :

طراحی و اجرای برنامه های کاربردی جستجو و تجزیه و تحلیل در محیط Microsoft Azure’s

Microsoft Search :

مشاوره وخدمات پیاده سازی برای بهینه سازی عملکرد جستجوی Microsoft با استفاده از فن آوری های پردازش محتوا واتصال ما

سایر خدمات جستجو در دسترس مشتریان مایکروسافت شامل برنامه های Jump-Start Programs ،Search Health Check-Ups تنظیم ارتباط و خدمات جمع آوری و پردازش میباشد.

Microsoft Search in SharePoint

جستجوی مایکروسافت در هرکجا وهر زمانی که در آن هستید آماده است. جستجوی Microsoft در SharePoint  این امکان را به شما میدهد که، به آن لحظات مهم بازگردید. مانند گرفتن اخبار و اطلاعیه ها ، پیدا کردن سایت هایی که برای شما مهم است بدون پیمایش از بوک مارک های بی پایان ، ویااینکه آن سندی را که در آن کار می کنید انتخاب کنید.

جستجوی مایکروسافت در شیرپوینت به صورت برجسته در سرصفحه ، دقیقاً مانند سایر برنامه ها و خدمات Microsoft 365 ، به راحتی قابل مشاهده است. حتی استفاده از ویژگی هایی مانند نمایش داده های صفر – که اطلاعات مربوط به متن را در نوک انگشتان قرار می دهد ، فقط با کلیک روی کادر جستجوی جدید ساده تر نیز می باشد.

Search in SharePoint

SharePoint شما را در مرکز جستجو قرار می دهد وبا بهره گیری از قابلیت های جستجو و کشف دقیق تر و سریعتر ، نتایج مرتبط تری را برای شما فراهم می کند. از دقایقی که روی جعبه جستجو کلیک می کنید ، پیشنهادات و اسنادی را که اخیراً از آنها استفاده کرده اید مشاهده خواهید کرد. افراد همچنین با امکان جستجو در مهارت ها ، علاقه ها و پروژه ها به صورت برجسته ای نمایش داده می شوند. مشاهده خواهید کرد که افراد با بیش از 270+ نوع فایل مختلف و همچنین پیش نمایش سایت زنده مستقیم در صفحه نتایج جستجو ، مسابقات و پیش نمایش های غنی را مشاهده می کنند ، شناسایی دقیق محتوای مورد نظر را آسان می کنید.

در تجربه SharePoint ، جستجوی Microsoft از بینش اسناد ، سایتها و افرادی که با آنها کار می کنید برای نتایج به دست آمده برای متناسب با نیاز شما استفاده می کند. حتی می توانید نتایج حاصل از لیست ها و اخبار را در سایت ها مشاهده کنید و نتایج فوری بیشتری به شما ارائه می دهد.