city-scape.jpg

K-2 for SharePoint

K-2 for SharePoint یک برنامه کاربردی SharePoint است که یک محیط K2 را با محیط 2013 SharePoint یکپارچه می کند. و به شما این امکان را می دهد که بدون برنامه نوشتن کد ، به راحتی برنامه های تجاری، سفارشی را بسازید، مستقر و اجرا کنید.

K-2 for SharePoint یا K2 برای شیرپوینت ، ساختن برنامه های کاربردی را با فرم های سفارشی و گردش کار قدرتمند که می توانند با داده های سیستم های back-end ادغام شوند. برای کاربران فنی و غیر فنی آسان می کند و شامل گزارش های استاندارد و قابل تنظیم هم می شود.

Worklist in SharePoint 2013
(App Part)
Manually Starting Workflows
in SharePoint 2013
Worklist in SharePoint 2010
(Legacy Web Part)
Manually Starting Workflows
in SharePoint 2010
(Legacy)
لیست کار شامل کلیه موارد کار اختصاص یافته به کاربر وارد شده است. این بدین معناست که می توانید کلیه فعالیتهایی را که در یک مکان مرکزی به شما اختصاص داده شده است، مشاهده کنید.
می توانید بطور دستی یک گردش کار 2K را از یک مورد موجود در لیست یا کتابخانه که با عنصر گردش کار برنامه K2 همراه است ، شروع کنید.
لیست کار شامل کلیه موارد کار اختصاص یافته به کاربر وارد شده است. این بدان معناست که می توانید کلیه فعالیتهایی را که در یک مکان مرکزی به شما اختصاص داده شده است، مشاهده کنید.
گردش های کاری طراحی شده در 2K Designer برای شیرپوینت می توانند در صورت انتخاب برای انجام این کار در زمان طراحی ، بصورت دستی آغاز شوند. كتابخانه هاي SharePoint مي توانند جريان كار را فعال كنند. این ویژگی باعث می شود همه اسناد ذخیره شده و ذخیره شده در یک کتابخانه اسناد برای گردش به کار ارائه شوند.

BoostSolutions در زمینه محافظت از ستون هاي Metadata  و تجزيه و تحليل داده هاي حساس راه حل هایی ارائه داده است از جمله :

ENHANCE COLUMN LEVEL PERMISSIONS

ستون ها را مخفی کنید یا ستون ها را read-only  کنید تا کاربران غیرمجاز داده های حساس را در یک لیست مشاهده و ویرایش نکنند. همچنین می توانید ستون ها را در ایمیل های Alert Me ، در نمای صفحه یا در تاریخ نسخه مخفی کنید و خطر افشای داده های حساس را به حداقل برسانید.

 

ASSIGN COLUMN PERMISSION BASED ON ROLES

علاوه بر اختصاص مجوزهای ستون به کاربران ، گروهها یا ستونهای کاربر(مانند Assign To ) ، می توانید قوانینی را نیز بر اساس نقش کاربران ایجاد کنید. تا تعیین  کنید چه کسی می تواند به ستون ها دسترسی پیدا کند . از جمله اینکه فقط به مدیران اجازه  می دهید تا محتوای ستون ها را تغییر دهند. و از افراد مناسب اطمینان حاصل کنند. و یا می‌توانید به اطلاعات صحیح دسترسی داشته باشید.

 

ASSIGN PERMISSIONS DYNAMICALLY VIA CONDITIONS

با شرط ها می توانید تعیین کنید که ستون ها چه زمانی باید قابل مشاهده ، فقط خواندنی یا پنهان باشند یا اینکه به کدام ستون ها باید دسترسی داشته باشید. این بسیار مفید است وقتی سازمان شما محتوای حساس را در کنار محتوای غیر حساس ذخیره می کند.

MANAGE COLUMN PERMISSIONS IN A CENTRALIZED LOCATION

بدون وارد کردن هر لیست یا کتابخانه به طور جداگانه ، به کلیه قسمت های اجازه ستون از یک مکان مرکزی دسترسی و مدیریت کنید. پیش نمایش های اضافی و توابع Import/export باعث تسریع در مدیریت قطعات مجوز می شوند. با این ویژگی ها می توانید مجوزهای ستون را به سرعت درک کرده و تنظیم کنید.

EXTRA PROTECTION AGAINST ACCESS FROM WEB SERVICES

در یک سازمان ، کاربران ممکن است از برنامه هایی استفاده کنند تا داده ها را از طریق SharePoint از طریق خدمات وب بکشند. اجازه ستون محدودیت دسترسی در روشهای خدمات وب (لیست ها ، داده های سایت و بازدیدها) را فراهم می کند. بنابراین در برابر کاربران غیر مجاز مشاهده یا ویرایش داده ها محافظت می شود.

COMPATIBLE WITH OTHER APPS

با استفاده از API منتشر شده (رابط برنامه نویسی برنامه) در اجازه ستون ، می توانید برنامه خود را با اجازه ستون ادغام کنید. این کار دسترسی به ستون را با استفاده از ویژگی های اجازه ستون کنترل می کند. و از قرار گرفتن اطلاعات حساس در هنگام اتصال داده های SharePoint از طریق برنامه ، جلوگیری می کند.