نینتکس

What is Nintex ؟ (نینتکس چیست)

نینتکس نام شناخته شده ای در اکوسیستم مایکرو سافت می‌باشد.

این شرکت که در سال 2006 آغاز به فعالیت نمود مشتریان با پلتفرم های مایکروسافتی را هدف قرار داده است و امکان ساخت جریان کارهای پیچیده و استوار را برای این مشتریان فراهم می‌سازد.

این نرم افزار در بیش از 90 کشور دنیا دارای کاربران بسیاربوده که به جهت یکپارچگی با پلتفرم های مایکروسافت بهترین انتخاب برای مشتریان این حوزه می‌باشد.

Nintex رهبر جهانی در جریان کار و اتوماسیون محتوا مبتنی بر پلتفرم شیرپوینت است.

با استفاده از راهکارهای Nintex ، می‌توانید فرایندهای پیچیده را به صورت اتوماتیک و ساده ساده توليد كرده و صرفه‌جويي زيادي در زمان توليد و انجام فرايند ايجاد كنيد.

از ویژگی های نینتکس میتوان به موارد زیراشاره کرد:

  •  استفاده آسان
  • استفاده ازاین ابزار قدرتمند برای تولید فرایندهای کسب وکار بدون کدنویسی
  • طراحی با قابلیت Drag & Drop
  • سازگار با امکانات شیرپوینت
  • پشتیبانی از فرایندهای تکرارشونده (Loop)
  • یکپارچگی عمیق با office365 و فناوری های مایکروسافت
 لازم به ذکر است  به Nintex که یکی از شرکای مایکروسافت محسوب می گردد جایزه ای برترین توسعه دهنده برنامه SharePoint و Office 365 اعطا شده است.
محصول فارسی نینتکس با تقویم شمسی سازگار می باشد. این محصول شامل سه ابزار WorkFlow و Form و Project می باشد. به کمک این دو ابزار سازمان ها میتوانند به یک BPMS ساده دست پیدا کنند. ابتدا فرم سازمانی را با ساده ترین روش تولید و سپس جریان کاری پیشرفته را یه صورت گرافیکی تولید و انتشار بدهید. بهترین بخش این نرم افزار، طرح قیمت گذاری انعطاف پذیر است که آن را ارائه می دهند و به عنوان آن کمک می کنند تا دوباره کنترل تمام فرآیندهای کسب و کار را در قیمت واقعی ارائه دهند. نینتکس می تواند یک کسب و کار کوچک، متوسط ​​و یا بزرگ باشد و به شما در درک و بهینه سازی تمام عملیات کمک کند.

Overview of Nintex Benefits

Nintex قدرت را برای بهبود کار در دست افرادی قرارمیدهد که به بهترین نحو درک  عمیقی از فرایندهای خود دارند. از تازه واردین تا متخصصان گردش کار همه و همه می توانند ازاین  پلتفرم اتوماسیون کاری بهره مند شوند. نبنتکس به عنوان یک پلتفرم به جای این که یک سیستم دیگر را یاد بگیرد و یا اینکه کارهای معمولی را در کامپیوتر خود یاد بگیرد، کار خود را به راحتی در کنار خود انجام می دهد. این پلت فرم می تواند جریان های کاری شما را با رسانه های اجتماعی برنامه های پیام رسان فوری محتوا ایمیل ها و برنامه های کاربردی که قبلا استفاده می کردید با ادغامی  بدون درز و عملی ادغام کند. علاوه بر این یک طرح گردش کار آسان را نیز ارائه میدهد که موجب صرفه جویی در زمان کارکنان IT میشود. این تمرکز بر آسان بودن (کاهش مراحل) و نه ساده بودن (کاهش گزینه ها) است. این پلتفرم به اندازه کافی قدرتمند برای کارآیی سازمانی است اما به اندازه کافی برای کارهای اداری روزمره در یک زمان مناسب نیست. شما قادر خواهید بود تا سریعا راه اندازی و اجرا کنید و سریعتر از سایر راه حل های موجود، کارهای مختلفی انجام دهید. مشتریان موجود بازده سریع سرمایه را مشاهده می کنند. و مشتاق پیدا کردن فرآیندهای جدید هستند که می توانند از اتوماسیون به عنوان راه حل های عملیاتی بر اساس پلتفرم استفاده کنند وازمزیت صرفه جویی در وقت و پولی که می توانند به پروژه های مهم خود اختصاص دهند، بهره مند شوند. مهم تر این است که Nintex به صورت نقل قول قیمت گذاری می شود و کاربران را قادر می سازد مجموعه ویژگی های خود را برای یک قیمت طراحی کنند که به طور واقعی با ظرفیت مالی آنها منطبق باشد.

Overview of Nintex Features

  • اتوماسیون
  • ساخت فرایند فرم ها
  • اتصالات نینتکس
  • تحرک وپویایی

User Satisfaction

هنگامی که شما تصمیم به خرید نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار می کنید.

مهم نیست که چگونه کارشناسان آن را در بررسی خود ارزیابی می کنند بلکه مهم این است که بتوانید دریابید که آیا افراد واقعی و شرکت هایی که آن را خریداری می کنند واقعا از محصول راضی هستند.

به همین دلیل است که الگوریتم رضایت مشتری ما مبتنی بر رفتار ایجاد شده است که جمع آوری نظرات مشتریان، نظرات و بررسی Nintex در طیف گسترده ای از سایت های رسانه های اجتماعی است.

سپس داده ها را به صورت آسان به هضم فرم نشان داده شده نشان می دهد.