اپلیکیشن مایکروسافت To-Do راه خود را به فروشگاه مک باز می‌کند

وظیفه اصلی To-Do ساخت فهرست انجام کارهاست، کارهایی که می توانید برایشان یادآور گذاشته و بدین ترتیب اهداف و پروژه هایتان را دنبال کنید. To-Do شباهت بسیار زیادی به اپلیکیشن ووندرلیست دارد

یکی از قابلیت های خوبی که در مایکروسافت To-Do می بینید، «My Day» نام دارد که کاربر را به تمرکز روی وظایف روزانه تشویق می کند. بدین شکل که هر روز یک لیست از کارهای تازه را در اختیار کاربر می گذارد.

این اپلیکیشن به سرویس آفیس 365 مایکروسافت هم متصل است و با کلیه اپلیکیشن های آفیس و همچنین سرویس آتلوک مایکروسافت تعامل دارد.

همچنین هوش مصنوعی این اپ می تواند بسته به اطلاعاتی که در آن وارد کرده اید، هر روز پیشنهادهای مختلفی را برای اضافه شدن به فهرست های انجام کار شما ارائه دهد.

 اپلیکیشن مایکروسافت To-Do با طراحی ساده و عملکردی هوشمند، به کاربر کمک می‌کند تا وظایف معینی را برای هر روز تعریف کند. وظایف تعریف‌شده در این اپ به‌صورت خودکار در فضای ابری ذخیره می‌شوند و در گوشی‌های اندرویدی، آیفون، آیپد، وب و حتی ویندوز ۱۰ قابل‌دسترسی خواهند بود.

برنامه‌ی محبوب مایکروسافت To-Do به زودی سر از فروشگاه نرم افزاری اپل برای سیستم عامل مک درمی‌آورد تا مجموعه‌ی سرویس‌های مایکروسافت برای سیستم عامل دسکتاپی اپل کامل‌تر شود.

لیست زمان بندی موجود در فروشگاه اپل، به تاریخ ۱۷ام ژوئن به عنوان تاریخ انتشار این برنامه اشاره می‌کند.

قطعاً این برنامه رایگان خواهد بود و لازم نیست برای دانلود آن هزینه‌ای بپردازید. شما اکنون می‌توانید آن را از طریق مک اپ‌استور رزرو کنید تا هر وقت دردسترس قرار گرفت، به صورت خودکار روی سیستم شما دانلود و نصب شود.

شما می‌توانید برای سفارش مایکروسافت To-Do از این لینک اقدام کنید.