درباره ما

تمام توان و تلاش گروه پویا تحقق رویای دیجیتال برای هر جغرافیای کسب و کار می باشد و براین باور است که هرفرآیندی در هر کسب وکاری می تواند با فناوری لذت بخش گردد.

معرفی پیفاپکو

شرکت پژواک فناوری پویا (پیفاپکو) – از سال 1386 در قالب تیم تخصصی مشتمل بر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بهمراه دانش مهندسی صنایع و مدیریت پروژه درقلب یکی از بزرگترین پروژه های وزارت نیرو متولد شد.

شرکت پیفاپکو با تکیه بر دانش تخصصی در حوزه پلتفرم و زبان توسعه شرکت مایکروسافت از یک سو و همچنین دانش تحلیل سیستم و مهندسی صنایع توانسته سهم بزرگی در جامعه مهندسین مشاور و  تولید کنندگان سیستم های مدیریت اطلاعات در خاورمیانه کسب نماید.

گروه مشاورین پویا با ارائه مشاوره و سرویس های تخصصی مبتنی بر تکنولوژی برتر مایکروسافت شیرپوینت رویای دیجیتال را برای مدیریت اطلاعات سازمان به ارمغان می‌آورد و با ارائه راهکارها در حوزه های کلیدی و پر ریسک پروژه ها و سازمان ها موجب افزایش چابکی و انعطاف پذیری قابل کنترل مجموعه ها می گردد.

امیدآن است که این گروه بتواند با پوشش اکو سیستم مایکروسافت شیرپوینت در جغرافیای سازمان ها، صنایع،معدن و شرکت ها نقش سازنده و توسعه پایداری را در انقلاب تکنولوژی کشورمان ایفا نماید.

آموزش شیرپوینت - آکادمی پیفاپکو
خدمات پیفاپکو

ماموریت گروه پویا

تمام توان و تلاش گروه پویا تحقق رویای دیجیتال برای هر جغرافیای کسب و کار می باشد و براین باور است که هرفرآیندی در هر کسب وکاری می تواند با فناوری لذت بخش گردد

تیم پیفاپکو

حرکت از اینجا آغاز می شود …

Sahar Arabzadeh

توسعه بازار و بازاریابی

Hassan Vahidi CEO at PFAPCo POOYA Group |Senior SharePoint Consultant

Hassan Vahidi

مدیر ارشد فناوری برتر مایکروسافت شیرپوینت بهبود فرآیندها و بهینه‌سازی کسب و کار

Ali Shahba

کارشناس ارشد کنترل پروژه، مجری و مشاور سامانه مدیریت پروژه مایکروسافت (EPM)