برندینگ شیرپوینت

MS SharePoint

مایکروسافت شیرپوینت با ترکیب مجموعه ای از قابلیت ها و تکنولوژی ها در حوزه تعاملات و ارتباطات در قالب یک محیط یکپارچه مبتنی بر وب که به سهولت قابلیت انطباق با اپلیکیشن هایی از قبیل :

مایکروسافت آفیس را داراست این نیاز ضروری سازمان ها و افراد را برآورده ساخته است.

مایکروسافت شیرپوینت SharePoint با ارائه قابلیت ها و ویژگیهای متعدد جدید و بهبودیافته در حوزه های کلیدی نظیر قابلیت های اجتماعی بهره وری و تحرک پذیری فرآیند راهبری و محافظت از اطلاعات و ارتباطات را آسان تر کرده .

در عین حال کاربران را قادر می سازد تا در حین برآورده سازی نیازمندی ها از تحرک پذیری بیشتری در مدیریت امور کسب وکار برخوردار شوند. مایکروسافت شیرپوینت اولین بار در سال 2001 متولد شد و تا سال 2013 پنج نسخه از این زیرساخت قدرتمند توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. هر نسخه جدید از شیرپوینت توانایی های بیشتری داشته و پاسخ کامل تری را به نیازمندی های کسب و کار در سازمان ها ارائه نموده است. روند توسعه و کارآمدی ابزارهای شیرپوینت و همچنین ارتباط و یکپارچگی آن با سایر نرم افزارها و زیرساخت ها  دلیل اصلی انتخاب آن به عنوان یکی از زیرساخت های اصلی سازمان توسط مدیران موفق بوده است. طبق آمار ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت روزانه بیست هزار نفر به کاربران شیرپوینت اضافه می شود. تا کنون بیش از 100 میلیون کاربر در حال استفاده از شیرپوینت هستند.

برندینگ شیرپوینت

برندینگ شیرپوینت یکی از موضوعات جنجالی در دنیای شیرپوینت است برندینگ  برای تغییر شیوه شیرپوینت است  و آن را با هویت بصری شرکت هماهنگ می کند.

انجام این نوع سفارشی ها می تواند ویژگی های اضافی را برای محصول به ارمغان بیاورد و از همه مهمتر می تواند پذیرش کاربر SharePoint را افزایش دهد.

در شیرپوینت مدرن فونت ها و تصاویر پس زمینه در دسترس نیست شما فقط می توانید یک پالت رنگ تعریف کنید.

ایجادتم های جدید با استفاده از ابزار آنلاین ابزار Fabric UI Theme Generator انجام می شود.

لازمه شروع برندینگ شیرپیونت دانش کافی HTML و CSS می باشد و اینکه بدانید چگونه HTML و CSS با هم کار می کنند.

HTML ساختار صفحه شما است، جایی که شما تصمیم به ایجاد موارد در صفحه خود مانند یک منو یا هدر و پاورقی دارید و غیره . و CSS این است که چطور می خواهید این موارد را نگاه کنید.